Krásné vlasy den co den

Vlasy koruna krásy? Jistě jste to už slyšeli.
Něco na tom jistě bude. Nezáleží, jaký je rok nebo jaké jsou trendy. Upravené vlasy jsou výrazným doplňkem. Bohužel příroda k nám není vždy spravedlivá a tak se ne všichni mohou radovat z rychle rostoucích hustých vlasů.

Prodlužování vlasů není žádná novinka, ikdyž se toto odvětví postupně vyvíjí a nabízí stále modernější, šetrnější a pro mnohé dostupnější metody.

Právě u výběru metody je nutné zodpovědět otázku, jestli chcete mít prodloužené vlasy na hlavě neustále, nebo by vám vyhovovalo spíše nošení podle nálady.

Nepermanentní metoda Clip in je vhodná pro občasné připnutí. Stejně tak ale můžete Clipy nosit každý den a celý den. Ten hlavní rozdíl je, že je na noc vždy odepnete. Připnutí zabere i se stylingem maximálně 10 minut. Clip in vlasy jsou velmi často využívané do svatebních i jiných společenských účesů, protože okamžitě dodají délku i objem, kterou zkrátka k mnoha účesům potřebujete. Proč se tedy omezovat, když můžete mít top účes podle vlastních představ?
Tato metoda je jednoznačně nejšetrnější a také nejekonomičtější a to z hlediska peněz i času. Pokud se vám však nezdá časté připínání příčesků, bude pro vás vhodná spíše některá z permanentních metod Tape in, Keratin či Micro Ring.

U permanentních metod je potřeba myslet na to, že spoje je nutné posunovat po zhruba 3 měsících (Tape in po 6-8 týdnech). Tyto prameny máte na hlavě neustále - při mytí vlasů, stylingu, foukání, spaní. Je zde tedy o něco větší náročnost na péči. Na druhou stranu, jakmile si pravidla péče osvojíte, budete se moci těšit z dlouhých a hustých vlasů den co den od rána do večera.

Mnoho žen rádo nosí vyčesaný culík. Bohužel vyčesáním se délka vlasů opticky velmi zkrátí a pak už to nemusí být taková sláva. Vyzkoušejte náš Clip in culík a uvidíte, že v momentě, kdy si jej poprvné připnete, stane se vaším oblíbeným doplňkem. Culíky jsou nadčasové, praktické a vysoko vyčesaný culík působí krásně žensky. Aplikace rovněž zabere pár minut.